Dermatologia i Medycyna Estetyczna

 

Zapraszam do moich Gabinetów w Kaliszu i Poznaniu,

gdzie kompleksowo zajmuję się Dermatologią Leczniczą i Estetyczną

 dr Olga Bobowska-Guglas

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, specjalizuję się w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. Kształcenie w dziedzinie dermatologii i  wenerologii odbywam na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego oraz w Klinice Dermatologii  w Poznaniu.

Moją szczególną pasją jest dermatologia estetyczna, medycyna przeciwstarzeniowa i regeneracyjna oraz trychologia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Aging, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Trichoscopy Society. 

 

 

Pracę naukową rozwijam o ośrodku badań klinicznych dotyczących m.in. bielactwa, atopowego zapalenia skóry oraz łuszczycy.

Od kilku lat pracuję jako szkoleniowiec w zakresie technik iniekcyjnych w medycynie estetycznej (m.in. zastosowanie toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego w medycynie) prowadząc szkolenia dla lekarzy z całej Polski.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje dzięki uczestnictwu w licznych  kongresach, konferencjach oraz stażach zarówno krajowych jak i zagranicznych, co potwierdzają liczne certyfikaty (m. in.1st World Congress of Trichoscopy and Symposium All About Hair and Nails”, Aesthetic Medicine and Non- ablative Surgery - u Prof. Tsioumas G. Sotiris w Atenach czy „Course in Clinical Facial Anatomy Dissection and live Injection” organizowany przez University of Insubria).

W swojej praktyce korzystam ze sprawdzonych i skutecznych terapii. Podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie, a połączenie wiedzy z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej, pozwala mi zarówno leczyć jak i przeciwdziałać procesowi starzenia w sposób bezpieczny dla pacjenta.

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Derm Point
Kalisz - ul. Stawiszyńska 100