Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Jestem  lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii 
oraz lekarzem medycyny estetycznej z 10-letnią praktyką.

 

 

 

 

 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu medycznego w Poznaniu, członek  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Trichoscopy Society.


Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na wielu prestiżowych kongresach i szkoleniach w Polsce i zagranica, m.in. Lips Masterclass u Julie Horne w Szwajcarii, Cadaver Masterclass w Mediolanie, Aesthetic Medicine and Non-ablative surgery u Prof. T.Sotiris w Atenach. Odbyłam także cykl zaawansowanych szkoleń z zakresu naturalnego modelowania twarzy kwasem hialuronowym  w Agora Clinic w Mediolanie pod okiem najlepszych włoskich chirurgów plastyków takich jak G.Sati czy B. Molina.

Występuje również jako wykładowca  na czołowych polskich kongresach medycyny estetycznej takich jak SLDE,  IADE, Off label czy kongres PTMEiAA.


Szczególnym aspektem mojej pracy  jest działalność edukacyjna- posiadam wieloletnie doświadczenie szkoleniowe jako trener z zakresu technik modelowania twarzy kwasem hialuronowym, biostymulacji skóry i leczenia toksyną botulinową. Pod moim okiem na kursach medycyny estetycznej w Aesth Medical Training wyszkoliło się ponad  400 lekarzy.


Aktualnie pracuje jako trener  firmy IBSA Derma - prowadzę szkolenia i  warsztaty praktyczne dla lekarzy z technik rzeźbienia twarzy kwasem hialuronowym MyVoution, bioremodelingu skóry oraz innowacyjnych protokołów modelowania ust  EgoLips.


W swojej codziennej pracy  łączę  wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej tak aby skutecznie i bezpiecznie przeciwdziałać procesom starzenia i zaoferować pacjentom zindywidualizowane terapie o długofalowych efektach, a przede wszystkim w naturalny „nieprzerysowany” sposób zachować młodość i wydobyć z nich piękno.
Zapraszam do gabinetu w Kaliszu i Poznaniu, gdzie kompleksowo zadbam o Twoją  skórę, włosy , paznokcie a także naturalny i młody wygląd.

Zapraszam do Gabinetów w Kaliszu i Poznaniu,

gdzie kompleksowo zajmuję się Dermatologią Leczniczą i Estetyczną

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Dermpoint.pl
Kalisz - ul. Stawiszyńska 100
Poznań - ul. Św. Marcin 11